Gluten Free EXPO
Gluten Free EXPO to dwa dni pełne bezglutenowych atrakcji - producenci żywności bezglutenowej, restauracje i ośrodki wypoczynkowe z programu MENU BEZ GLUTENU, pokazy kulinarne, imprezy dla dzieci.

Gluten Free EXPO to jedyne w Polsce i największe w Europie Środkowej i Wschodniej specjalistyczne targi poświęcone tematyce bezglutenowej.

Zapraszamy na IV edycję targów! WSTĘP BEZPŁATNY!

Piątek 15 czerwca 2018 r. w godzinach 10.00 – 18.00 oraz w sobotę 16 czerwca 2018 r. w godzinach 10.00 – 18.00, Centrum Targowo-Kongresowe ul. Marsa 59c
Organizator
Organizatorem targów jest Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

Jesteśmy największą polską organizacją pomagającą osobom na diecie bezglutenowej. Skupiamy osoby z celiakią, alergią na gluten, rodziców chorych dzieci, lekarzy, dietetyków i wszystkie osoby zainteresowane tematyką.

Dzięki nam Polska staje się krajem przyjaznym osobom na diecie bezglutenowej. Pracujemy nad zwiększeniem świadomości na temat celiakii, lepszą diagnostyką oraz poprawą jakości życia osób na diecie bezglutenowej.
Więcej o nas: www.celiakia.pl
Patronaty
Gluten Free EXPO III
W dniach 22.05-23.05 2015 w ramach obchodów X Międzynarodowego Dnia Celiakii odbyła się w Warszawie III edycja targów żywności bezglutenowej Gluten Free EXPO. Odwiedzający mogli zapoznać się z ofertą bezglutenowych produktów z Polski oraz z zagranicy (w sumie ponad 70 stoisk!), spotkać z autorami „bezglutenowych” książek (Agata Młynarska, Katarzyna Jankowska, Weronika Madejska, Marta Szloser i Wanda Gąsiorowska oraz dr William Davis), obejrzeć pokazy kulinarne Karola Okrasy, firmy Schär oraz Atelier Smaku Joli Słomy i Mirka Trymbulaka.

Na targi przybyło kilka tysięcy osób z całej Polski, spragnionych nowinek ze świata medycyny, z zamysłem zakupów bezpiecznych produktów czy chcących spotkać osoby znane do tej pory jedynie z mediów. W ciągu dwóch dni można było do woli degustować bezglutenowe przysmaki (ciasta, chleby, wędliny, pierogi itd) oraz kupić np. bezglutenowe zapiekanki, pizzę czy lody w bezglutenowym wafelku. W czasie targów odbywało się także wiele konkursów, wykładów oraz bezpłatnych porad lekarzy i dietetyków.

Słowem – atrakcji było mnóstwo, co potwierdzić mogą uczestnicy imprezy i zaproszeni goście.

Targi zostały objęte honorowym patronatem przez Pana Marszałka RP oraz Panią Hannę Gronkiewicz - Waltz, Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy.

Wystawcami byli: Link
Fotorelacja