#BEZPIECZNETARGI SĄ MOŻLIWE!


Jesteśmy gotowi na organizację targów, konferencji i spotkań biznesowych w „nowej rzeczywistości”.  Przez ostatnie tygodnie, ramię w ramię z całą branżą, pracowaliśmy nad planem organizacji wydarzeń w nowych warunkach sanitarnych. Kwestią priorytetową jest bezpieczeństwo wystawców, gości i pracowników na każdym etapie realizacji poszczególnych wydarzeń.


Dzięki wypracowanym procedurom w EXPO Kraków będzie bezpiecznie i komfortowo. Odmrożenie targów​ jest bardzo ważne dla całej gospodarki, dlatego cieszymy się, że już niebawem będziemy mogli zrealizować planowane wydarzenia. Nasz kalendarz jest aktualny, a proponowane imprezy będą szansą dla wielu firm na nawiązanie nowych kontaktów, znalezienie nowych dostawców czy w wielu przypadkach nawet na odbudowanie swojej pozycji na rynku.


8 czerwca odbyła się konferencja online „Targi NEW REALITY” dotycząca bezpieczeństwa w EXPO Kraków. Zachęcamy do obejrzenia! 
ZOBACZ

Szczegółowe procedury dotyczące bezpieczeństwa zawarte zostały w dokumencie "Bezpieczeństwo sanitarne. Plan ochrony sanitarnej obiektu EXPO KRAKÓW oraz FAQ" POBIERZ

W razie pytań prosimy o kontakt:

Mateusz Kania

Inspektor ds. bezpieczeństwa sanitarnego
tel. +48 12 651 90 18
tel. kom. +48 506 047 424
kania@targi.krakow.pl