Oferta reklamowa
Smycz targowa: 2 600 zł netto 

Oferta obejmuje dystrybucję smyczy Zamawiającego, poprzez wydawanie ich każdemu Uczestnikowi Targów wraz z identyfikatorem targowym. Smycze dostarcza Zamawiający. Dostawca będzie zobowiązany do przygotowania 6 tys. szt. smyczy. Jest to oferta na wyłączność dla 1 firmy. Decyduje kolejność zgłoszeń.

smycz targowa


Reklama na identyfikatorze dla Zwiedzających: 3 500 zł netto 

Reklama firmy wydrukowana na rewersie każdego identyfikatora dla Zwiedzających, przygotowana wg wytycznych Organizatora.  Jest to oferta na wyłączność dla 1 firmy. Przygotowanych zostanie 6 tys. szt. identyfikatorów. Decyduje kolejność zgłoszeń.

identyfikator

Naklejki podłogowe: od 1 500 zł netto*

Naklejki podłogowe w wybranym przez firmę kształcie, rozmieszczone od wejścia głównego do stoiska Wystawcy, przygotowane przez Organizatora. Jest to oferta limitowana dla 2 firm. Maksymalny rozmiar naklejki: 30cm x 30cm. Decyduje kolejność zgłoszeń.

* sektor A 1 500,00 zł netto, sektor B 2 500,00 zł netto, sektor C 3 500,00 zł netto


naklejki podłogowe


Flaga reklamowa: 900 zł netto/ szt., 

Takiej reklamy nie można nie zauważyć! Flagi to idealny sposób na zaznaczenie swojej obecności w EXPO Kraków. Do Państwa dyspozycji oddajemy trzy maszty [o wymiarach 100cm x 400cm lub 120cm x 400cm] znajdujących się przed obiektem. Projekt graficzny dostarcza Zamawiający zgodnie z wytycznymi organizatora. 

flaga reklamowa


Reklama na siatce parkingu EXPO Kraków: 1 000 zł netto/ szt.

Banner reklamowy na siatce ogrodzeniowej wokół obiektu będzie doskonalone widoczny zarówno dla pieszych jak i zmotoryzowanych odwiedzających Targi, odbywające się w EXPO Kraków. Estetyczne, wykonane z materiałów dobrej jakości tablice reklamowe, nieograniczone możliwości – nawet do 10 m długości! Wymiar pojedynczego banneru: 1,7 m x 2,40 m

reklama na siatce


Balon reklamowy na terenie EXPO Kraków: 3 000 zł netto/ szt.

Balon budzi zainteresowanie widzów i już z daleka przyciąga wzrok. Jest to idealne medium budujące wizerunek marki. Nikt z odwiedzających Targi organizowane w EXPO Kraków nie przeoczy takiej formy reklamy. Balon [max. wymiary podstawy 3m x 3m, mocowany za pomocą obciążników] musi zostać dostarczony i zamontowany przez Zamawiającego.

balon reklamowy

Siatka wielkoformatowa na froncie obiektu EXPO Kraków: 6 000 zł netto/ szt.

Najbardziej ekskluzywny segment reklamy outdoorowej na specjalne okazje! Takich plansz może być jedynie kilka, nie ma więc obawy, że Państwa przekaz zginie w natłoku innych informacji. Prestiżowa forma reklamy, dostępna w różnych formatach [6m x 18m, 6m x 12m, 6m x 6m].

reklama elewacja

Ekspozycja plansz, banerów, roll up'ów na terenie EXPO Kraków: 400 zł netto/m2

Umieszczone przy głównych ciągach komunikacyjnych obiektu bannery, plansze, roll up'y [wymiary oraz lokalizacja do uzgodnienia] to dobra forma reklamy, która nie pozostanie niedostrzeżona przez Zwiedzających.

rollup

Ekspozytory na terenie EXPO Kraków: 1 000 zł netto/ szt.

Totem PROMO-V 47'' to nowoczesne i niepowtarzalne źródło reklamy, to możliwość dotarcia do kilkuset potencjalnych Klientów w ciągu dnia! To także efektywny system reklamy i ogłoszeń multimedialnych! Prestiż, styl i elegancja w jednym urządzeniu!

ekspozytory

Telewizory w lobby i restauracji EXPO Kraków: 850 zł netto

Działaj na zmysł wzroku! Dzięki telewizorom zlokalizowanym w lobby i w restauracji można skutecznie skierować Zwiedzających do swojego stoiska targowego. Jest to alternatywna forma promocji także dla firm niebiorących udziału w targach. 45-sekundowy spot video, dostarczony przez Zamawiającego, będzie emitowany 5 razy dziennie.

reklama tv

Reklama radiowa w EXPO Kraków: 450 zł netto

Wykorzystaj siłę wyobraźni! Reklama radiowa [30-sekundowy spot audio, dostarczony przez Zamawiającego, emitowany 5 razy dziennie] to narzędzie doskonale wspierające sprzedaż. Docieraj do odpowiednich grup klientów z przekazem informującym o asortymencie handlowym, obniżkach, wyprzedażach czy ofertach specjalnych!

reklama radio